Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Nás

      Taneční skupina Nautilus existuje v České republice více jak 15 let pod vedení zkušené a profesionální choreografky a režisérky Natálie Bártové.

    Za tuto dobu vytvořila více jak 30 čísel a 2 půlhodinové tanečně-divadelní hry s moderní tématikou. Jednou z nich je i Louskáček. Je to moderní pojetí známé pohádky. 

     Co se týče tanečních stylů skupina je mnohotvárná. Najdete zde čísla z baletu, rapu, break-dance, ale i výrazový tanec a mnoho dalších. Snad k nejzajímavějším prvkům patří Stranger in MoscoObrazekw, Afrika, Hiroshima a již obě zmiňované taneční hry. Jednotlivá čísla jsou různých žánrů:  Stranger in Moscow je spíše pomalý a vážný tanec. Zato zde můžete vidět výbornou taneční průpravu a semknutost skupiny, protože celé číslo tančí všichni členové včetně jejich vedoucí, Hiroshima je zase taneční vyjádření vám jistě známé tragédie, která se v minulých letech odehrála v Japonsku, naopak Afrika je tance veselejší, pohybovější a na člověku zanechají velice dobré pocity. Na jevišti vás ohromí nejen připravenost, nadání a výborná technika tanečníků, ale i působivé kostýmy a své udělá i moderní hudba. Zaslechnete například hity Michaela Jacksona, Sandry Cretu, Scatmana Johna...   

Taneční skupina Nautilus stále nabírá nové členy do svých řad. Pokud máš rád dobrou společnost, legraci a vystupování na jevišti, čekáme jen na tebe. Na věku nezáleží! Dosažené úspěchy:

 Laureát taneční soutěže Sedmikvítek

Stálá jevištní účast v Muzeum Policie ČR, Praha 2 

Stálý učastníci "Bambiriady"

Vystoupení na Miss Neslyšící v Top Hotelu Praha (rok 2006)

Pořad se snažíme být zas o něco lepší....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář